Dem som väljer att läsa min blogg får ta allt som följer med Bloggen eller inget! . Bloggen är MITT sätt att ventilera mina tankar . . Ett sätt att komma ihåg:. . Det är min dagbok. . Så jag förstår inte rätten vissa tar och IRRITERAR sig på saker med min blogg. . Som jag ser det har MAN val i livet. . Man kan välja att fortsätta läsa med ALLT som hör till även mina personliga tanke pauser och andnings punkter. . Eller så SKIT i det. . Läs en annan blogg. . Och sen kan man städa upp framför sin egen dörr innan man klagar på andra. . Gramatik,stavningar,egna ord. . Fjortisspråk. . Ja allt spelar roll. . Så om man nu har svårt med mina tankepunkter. . . . . . . Man skall tänka/andas emellan. . . . . Så snälla. . lÄS intE! För denna Bloggen har nog fler fel när man tittar närmre. . Och alla felen sitter i MIG!



Fattar inte att folk orkar bry sig. Det är som du säger något man själv väljer om man vill läsa eller inte.Var och en bestämmer själv vad man skriver om. Stå på dig och fortsätta som innan
[Reply]
Maria Malmgren Reply:
maj 31st, 2009 at 11:31
Tack hjärtat. . Det är juh det jag menar. . . . .
[Reply]
Det vore ju inte du, om du inte skrev på det sättet som du gör. Precis med oss alla andra bloggare / bloggarinnor.
Passar det inte så kan man ju, som du skriver, läsa någon annans blogg som faller en mer i smaken :S
[Reply]
Maria Malmgren Reply:
maj 31st, 2009 at 12:07
Ja precis. . Du slog huvudet på spiken. .
[Reply]
Men kära någon, du behöver ju inte ta så illa upp för att jag ställde en fråga i din ”Öppna frågestund”. Kan du inte ta kritik så skiter jag i att läsa din blogg, that´s it! Tycker det är synd att du är en såpass stor bloggare, men du kan inte ta minsta kritik.
[Reply]
Det finns INGEN SOM KAN TA KRITIK alla tar åt sig . . Mer eller mindre. . . . . . Btw. . Lite ego kan jag tycka att du tror det bara handlar om dig. . Det finns dem som lägger ner massa tid för att BARA hitta fel med ens blogg. . Det var i största allmänhet som jag skrev inlägget. . Då såna onödiga kommentarer och mail trillar in. .
[Reply]